GSM Kamera

GSM Kamera je profesionálny bezdrôtový bezpečnostný systém s rýchlou a jednoduchou inštaláciou. V jednom výrobku získavate všetko, čo potrebujete pre zabezpečenie alebo sledovanie priestoru.

Kamera je vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie. Ideálna je pre ochranu domov a záhrad, firemných priestorov a skladov, detí aj chorých osôb, vozidiel a cenností.

Možnosť rozšírenia

Kameru je možné rozšíriť o bezdrôtové detektory zabezpečovacieho systému JABLOTRON 80. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Dostupný odkiaľkoľvek

EYE-02 môžete ovládať na diaľku mobilom alebo z internetu. Vďaka tomu možno zaistiť okamžitý stav ochrany, zapínať a vypínať ochranu alebo meniť parametre nastavenia. Využite možnosť GSM komunikácie!

Skutočné bezpečie

Kvalitný alarm vyžaduje aj profesionálnu montáž a pre zaistenie skutočného bezpečia sa neobíde bez nepretržitého dohľadu a profesionálneho zásahu pri poplachu. Váš majetok je tak chránený aj vtedy, keď ste na dovolenke alebo máte vypnutý telefón.

Ľahká inštalácia

Kamera EYE-02 se ľahko inštaluje. Prednastavené režimy (Doma, Vonku, Garáž, Dohľad a Obchod) a nastavovací softvér umožňujú rýchle nastavenie vlastností kamery. Jednoduché nastavenie pre každého!

Riešenie všetko v jednom

GSM bezpečnostná a monitorovacia kamera EYE-02 má zabudovaných 5 detektorov a GSM komunikátor. Poplachové informácie odosiela vo forme MMS, SMS, výstražného volania, e-mailu alebo na pult centralizovanej ochrany (SBS). Je dobré vedieť, čo sa deje!